| Numéro de produit | 3001115 |
| EAN | 8717845300159 |
| Aansluiting | Alu-knel x Alu-knel |
| Couleur | Koper |
| Couleur | Zilver |
| Dimensions | 18 x 18 |
| Hoofdgroep | Alu-knelfittingen |
| Maat | 18mm |
| Matériel | Messing vernikkeld |
| Model 2 | Alu-Knelfittingen |
| Modèle | Knie |
| Subgroep | Kniekoppeling |
| Type 2 | Knie Alu-knel |
| Zijde A - Maat | Alu-Knel 18 mm |
| Zijde B - Maat | Alu-Knel 18 mm |