| Numéro de produit | 99897 |
| EAN | 8717845998974 |
| Aansluiting | Binnendraad x Binnendraad |
| Dimensions | 100cm |
| Hoofdgroep | Flexibele RVS aansluitleidingen voor water |
| Model 2 | Sanitaire aansluitstukken |
| Modèle | aansluitslang |
| Subgroep | Flexibele EPDM slang haaks || 100 cm |
| Zijde A - Maat | Binnendraad 3/4" BSP |
| Zijde B - Maat | Binnendraad 3/4" BSP |