| Numéro de produit | 86025 |
| EAN | 8717845460259 |
| Aansluiting | binnendraad x buitendraad |
| Dimensions | 3/8" x 30 |
| Hoofdgroep | Neus- & kraanverlengstukken |
| Model 2 | Kranen |
| Modèle | Kraan verlengstuk |
| Subgroep | Kraanverlengstuk || gepolijst verchroomd |
| Zijde A - Maat | Binnendraad 3/8" BSP |
| Zijde B - Maat | Buitendraad 3/8" BSP |