| Numéro de produit | 2004215 |
| EAN | 8717845565138 |
| Aansluiting | pers x M-press |
| Dimensions | 20 x 22 |
| Hoofdgroep | Alu-pers fittingen |
| Keurmerk | kiwa-ata |
| Maat | 22mm |
| Model 2 | Perskoppelingen |
| Modèle | rechte koppeling |
| Subgroep | Rechte verloop koppeling |
| Type 2 | Rechte koppeling Alu-pers x m-press |
| Zijde A - Maat | Pers 20 mm |
| Zijde B - Maat | M-press 22 mm |