| Numéro de produit | 2000525 |
| EAN | 8717845019822 |
| Aansluiting | pers x pers x pers |
| Dimensions | 26 x 26 x 26 |
| Hoofdgroep | Alu-pers fittingen |
| Keurmerk | kiwa-ata |
| Maat | 26mm |
| Model 2 | Perskoppelingen |
| Modèle | T-stuk |
| Subgroep | T-koppeling |
| Type 2 | T-stuk 3x Alu-pers |
| Zijde A - Maat | Pers 26 mm |
| Zijde B - Maat | Pers 26 mm |
| Zijde C - Maat | Pers 26 mm |