| Numéro de produit | 2000808 |
| EAN | 8717845020194 |
| Aansluiting | pers x pers x pers |
| Dimensions | 20 x 16 x 16 |
| Hoofdgroep | Alu-pers fittingen |
| Keurmerk | kiwa-ata |
| Maat | 16mm |
| Model 2 | Perskoppelingen |
| Modèle | T-stuk |
| Subgroep | T-koppeling, verlopend |
| Type 2 | Verloop t-stuk 3x Alu-pers |
| Zijde A - Maat | Pers 20 mm |
| Zijde B - Maat | Pers 16 mm |
| Zijde C - Maat | Pers 16 mm |