| Numéro de produit | 300975 |
| EAN | 8717845006419 |
| Aansluiting | Buitendraad x Press |
| Dimensions | 1-1/2" x 42 |
| Hoofdgroep | Pressfittingen staalverzinkt CV |
| Materiaal | Staalverzinkt |
| Matériel | Staalverzinkt |
| Model 2 | Persfittingen |
| Modèle | Puntstuk |
| Subgroep | Puntstuk |
| Zijde A - Maat | Buitendraad (R) 1-1/2" BSP |
| Zijde B - Maat | Press (M-Profiel) 42 mm |