| Numéro de produit | 301831 |
| EAN | 8717845007652 |
| Aansluiting | press x binnendraad x press |
| Dimensions | 28 x 3/4 x 28 |
| Hoofdgroep | Pressfittingen staalverzinkt CV |
| Materiaal | Staalverzinkt |
| Matériel | Staalverzinkt |
| Model 2 | Persfittingen |
| Modèle | T-stuk |
| Subgroep | T-koppeling |
| Zijde A - Maat | Press (M-Profiel) 28 mm |
| Zijde B - Maat | Lange Binnendraad 3/4" BSP |
| Zijde C - Maat | Press (M-Profiel) 28 mm |