| Numéro de produit | 403792 |
| EAN | 8717845054816 |
| Aansluiting | Buitendraad x Press |
| Dimensions | 2-1/2" x 76,1 |
| Hoofdgroep | Pressfittingen roodkoper WATER |
| Keurmerk | kiwa-ata |
| Materiaal | Roodkoper |
| Matériel | Roodkoper |
| Model 2 | Persfittingen |
| Modèle | Puntstuk |
| Subgroep | Puntstuk |
| Zijde A - Maat | Conisch Buitendraad 2-1/2" BSP |
| Zijde B - Maat | Press (M-Profiel) 76,1 mm |