| Numéro de produit | 402830 |
| EAN | 8717845053611 |
| Aansluiting | binnendraad x press |
| Dimensions | 1-1/2" x 28 |
| Hoofdgroep | Pressfittingen roodkoper WATER |
| Keurmerk | kiwa-ata |
| Materiaal | Roodkoper |
| Matériel | Roodkoper |
| Model 2 | Persfittingen |
| Subgroep | Wartelkoppeling || met vlakke dichting |
| Zijde A - Maat | Binnendraad 1-1/2" BSP |
| Zijde B - Maat | Press (M-Profiel) 28 mm |