| Livraison du stock | Oui, 4 pièces |
| Numéro de produit | 81213 |
| EAN | 8717845212131 |
| Aansluiting | binnendraad x knel |
| Couleur | Brons |
| Dimensions | ½” x 8 |
| Hoofdgroep | Messing & messing vertinde knelfittingen |
| Maat | 8mm |
| Matériel | Messing |
| Model 2 | Knelkoppelingen |
| Modèle | Schroefbus |
| Subgroep | Schroefbus |
| Type 2 | Schroefbus Knel x binnendraad |
| Zijde A - Maat | Binnendraad 1/2" BSP |
| Zijde B - Maat | Knel 8 mm |
| Schroefdraad | ½” |