| Livraison du stock | Oui, 1 pièces |
| Numéro de produit | 82482AN |
| EAN | 8717845214265 |
| Aansluiting | binnendraad x knel |
| Dimensions | ¾” x 15 |
| Hoofdgroep | Messing & messing vertinde knelfittingen |
| Keurmerk | gastec |
| Maat | 15mm |
| Matériel | Vertint Messing |
| Model 2 | Knelkoppelingen |
| Modèle | knie |
| Subgroep | Kniekoppeling |
| Type 2 | Knie Knel |
| Zijde A - Maat | Binnendraad 3/4" BSP |
| Zijde B - Maat | Knel 15 mm |