| Numéro de produit | 54925 |
| EAN | 8717845549251 |
| Aansluiting | Knel x Knel x Knel x Knel |
| Couleur | Grijs |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | 28 x 28 x 28 |
| Hoofdgroep | Staalverzinkte knelfittingen |
| Maat | 28mm |
| Materiaal | Staalverzinkt |
| Matériel | Staalverzinkt |
| Model 2 | Knelfittingen |
| Modèle | T-stuk |
| Subgroep | Passeer T-koppeling 118 |
| Type 2 | T-stuk passeer 3x knel |
| Zijde A - Maat | Knel 28 mm |
| Zijde B - Maat | Knel 28 mm |
| Zijde C - Maat | Knel 28 mm |