| Livraison du stock | Oui, 886 pièces |
| Numéro de produit | 538 |
| EAN | 9504296844320 |
| (koppel)maat | 1" (DN25) |
| Aansluiting | Buitendraad x DN (V) |
| Couleur | Zwart |
| Dimensions | 1” BSPT |
| Koppelmaat | 1" (DN25) |
| Maat | Camlock B100 |
| Materiaal afdichting | EPDM |
| Matériel | Polypropyleen (PP) |
| Met kraag voor klemschaal? | remove |
| Norm | MIL A-A-59326A DIN |
| Schroefdraad | 1” |
| Schroefdraadtype | BSPT |
| Type | Camlock B |
| Type 2 | Camlock Vrouwelijk met buitendraad |
| Werkdruk | 6 bar |
| Est également inclus dans | |
| Raccords Camlock | |