| Délai de livraison | Envoyé 5 - 7 - Journées) |
| Numéro de produit | 82111 |
| EAN | 4021885124823 |
| Bodembescherming | 3 |
| Draagvermogen | 60 kg |
| Lager | Kogellagers |
| Loopvlak | Thermoplastisch rubber lichtblauw |
| Modèle | Rubber wiel |
| Naaflengte | 28 mm |
| Rolweerstand | 5 |
| Shore | 85 Shore A |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 24 mm |
| Wielkern | Natuurlijk kunststof |
| Ø Diameter asgat | 6 mm |
| Ø Wiel | 75 mm |