| Délai de livraison | Envoyé 5 - 7 - Journées) |
| Numéro de produit | 82366 |
| EAN | 4021885124663 |
| Bodembescherming | 3 |
| Draagvermogen | 100 kg |
| Lager | Rollagers |
| Loopvlak | Thermoplastisch rubber lichtblauw |
| Modèle | Rubber wiel |
| Naaflengte | 40 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Shore | 72 Shore A |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Wielkern | Natuurlijk kunststof |
| Ø Diameter asgat | 12 mm |
| Ø Wiel | 80 mm |