| Livraison du stock | Oui, 2 pièces |
| Numéro de produit | 51004 |
| EAN | 8718427017038 |
| un minimum de ventes par | 10 |
| Aansluiting | Binnendraad x Binnendraad |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | G¼” x 9 |
| Materiaal | - |
| Matériel | Messing vernikkeld |
| Model 2 | Verloopstukken |
| Modèle | Knie Inschroef |
| Schroefdraad | ¼” |
| Type 2 | Verloopknie binnendraad x buitendraad |
| Zijde A - Maat | R1/4" |
| Zijde B - Maat | Insteek 9mm |
| Dimensions et poids | |
| Profondeur / hauteur | 1 cm |
| Largeur | 1 cm |
| la taille | 1 cm |
| Taille | 1 x 1 x 1 cm ( L x B x H) |