| Délai de livraison | Aujourd'hui 15:00 commandé, demain à la maison |
| Livraison du stock | Oui, 46 pièces |
| Numéro de produit | 57638 |
| EAN | 6096023978925 |
| Barstdruk | 40 bar |
| Binnendiameter | 63.5 mm |
| Binnenwand | PTFE |
| Buitendiameter | 79.5 mm |
| Buitendiameter PVC | 79.5 |
| Buitenwand | EPDM |
| Couleur | Zwart |
| Couleur | Wit |
| Diameter slang ø | 63.5 |
| Dimensions | 63.5x79.5mm |
| Electrische Geleiding | R<10Ω |
| Inlage | Sterke synthetische textiel inlagen, RVS spiraal |
| Keurmerk | FDA |
| Materiaal | EPDM |
| Matériel | PTFE |
| Minimale buigradius | 245 mm |
| Model omschrijving | Ozon en UV bestending, Weer- en verouderingsbestendig, Slijtvast, Bestand tegen vele basen, zuren (vetzuren) en zouten, Chemicaliënbestendig |
| Norm | EN12115, TRbF 131/2, FDA 21 CFR 177.1550,, 1935/2004/CE, 3A Sanitary Standard Class II, 1907/2006CE (REACH) |
| Rollengte | 20 |
| Temperatuur bereik | -40°C/+150°C |
| Vacuüm/bar | 0.9 bar |
| Werkdruk | 10 bar |
| Lengte | Per Meter |