| Numéro de produit | 66373 |
| EAN | 04062011034999 |
| Dikte | 1030 mm |
| Breedte | 15 mm |
| As tollerantie | f7 |
| Diameter Huis | H7 |
| Dimensions | 70x15x1030 mm |
| Lengte | 70 mm |
| Materiaal Technisch | CuZn25Al5 (Standard alloy) |
| Matériel | Brons |
| Model 2 | BRO-MAS |
| Modèle | Glijplaat |
| Norm | DIN 1850 / ISO 4886 |
| Onderhoudplichtig | maintenance required |
| Temperatuur bereik | -40 up to +300 °C |
| Toepassing | Customised design, corrosion-resistant, grooves for better lubricant distribution. High loads, impact loads, wear-resistant, corrosion-resistant. |
| Type | PS |