| Numéro de produit | 49635 |
| EAN | 5414764020801 |
| Couleur | goud |
| Dimensions | 16mm x 1/2" |
| Keurmerk | ACS, DVGW water, KOMO, Kiwa, WRAS |
| Materiaal | EPDM |
| Matériel | Messing |
| Model 2 | Rechte koppeling |
| Modèle | Rechte koppeling |
| Temperatuur bereik | -10 tot 70 °C |
| Toepassing | perslucht en water |
| Werkdruk | 16 |
| Zijde A - Maat | 1/2" |