| Délai de livraison | Envoyé 5 - 7 - Journées) |
| Numéro de produit | GAC28S - GE28SX |
| EAN | 6096002185177 |
| Afdichting | Seal Siegel |
| B (kogelbreedte) | 16 mm |
| C (kooibreedte) | 15 mm |
| Couleur | Metaal |
| D (huis) | 52 mm |
| Dichting | No |
| Dimensions | 28 x 52 x 16 x 15 x 16 mm |
| Draaggetal dynamisch | 60 kN |
| Draaggetal statisch | 300 kN |
| Draaihoek | 2 α° ≈ |
| Matériel | Staal |
| Modèle | Hoekcontact gewrichtslagers onderhoudsplichtig |
| Norm | DIN ISO 12 240-2 mm |
| Diameter gat (d) | 28 mm |