| Délai de livraison | Envoyé 5 - 7 - Journées) |
| Numéro de produit | 82943 |
| EAN | 4021885083106 |
| A | 3.5 mm |
| B | 25 mm |
| Behuizing | Staal gegalvaniseerd |
| C | 25 mm |
| D | 19 mm |
| Draagvermogen | 15 kg |
| E | 20 mm |
| H | 52 mm |
| Materiaal van de kogels | Staal gegalvaniseerd |
| Modèle | Kogelpotwielen |
| Ø Draad | 6.5 mm |