| Délai de livraison | Envoyé 5 - 7 - Journées) |
| Numéro de produit | 82945 |
| EAN | 4021885060404 |
| A | 2.8 mm |
| B | 31 mm |
| Behuizing | Staal gegalvaniseerd |
| C | 9.5 mm |
| D | 15 mm |
| Draagvermogen | 7 kg |
| E | 6.3 mm |
| F | 24 mm |
| H | 21 mm |
| Materiaal van de kogels | Kunststof |
| Modèle | Kogelpotwielen |