| Délai de livraison | Envoyé 5 - 7 - Journées) |
| Numéro de produit | 82947 |
| EAN | 4021885060428 |
| A | 4 mm |
| B | 55 mm |
| Behuizing | Staal gegalvaniseerd |
| C | 13.8 mm |
| D | 30 mm |
| Draagvermogen | 15 kg |
| E | 8.3 mm |
| F | 45 mm |
| H | 37 mm |
| Materiaal van de kogels | Kunststof |
| Modèle | Kogelpotwielen |