| Numéro de produit | D1616A1101BAW |
| (koppel)maat | DN 100 (4") |
| Aansluiting | 4" BSP binnendraad (vrouwelijk) volgens EN ISO 232 |
| Barstdruk | 80 bar |
| Binnendiameter | DN 100 (4") |
| Dichting | Viton® FPM/FKM |
| Draadaansluiting | BSP 4" |
| Koppelmaat | 4" |
| Matériel | Aluminium |
| Max. werkdruk bij 20°C | 16 bar |
| Met kraag voor klemschaal? | remove |
| Model omschrijving | heavy duty |
| Schroefdraadtype | BSP |
| Soort koppeling | swifel (draaikoppeling) |
| Temperatuur bereik | -20° C tot +200° C |
| Type | Heavy duty |
| Werkdruk | 16 bar |