| Livraison du stock | Oui, 1 pièces |
| Numéro de produit | 9060012 ITAP |
| EAN | 8023298024789 |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | ½" x 10 |
| Doorlaat | 1mm (optioneel 0,6mm) |
| Materiaal | Messing vernikkeld |
| Matériel | Messing vernikkeld |
| Modèle | Kraan |
| Type 2 | Muurkraan |
| Zijde A - Maat | Binnendraad 1/2" BSP |
| Zijde B - Maat | Knel 10 mm |