| Numéro de produit | 66088 |
| EAN | 04062011027229 |
| As tollerantie | f7 |
| Binnendiameter | 1165 mm |
| Buitendiameter | 1198 mm |
| Diameter Huis | H7 |
| Dimensions | 1165/1198/1223-40x190 mm |
| Dynamische Belasting | ≤ 150 N/mm² N/mm2 |
| Glijsnelheid | ≤ 10 m/s |
| Materiaal Technisch | CuZn25Al5 (Standard alloy) |
| Matériel | Brons |
| Model 2 | BRO-MAS |
| Modèle | Cilinderbus met Flens |
| Norm | DIN 1850 / ISO 4601 |
| Onderhoudplichtig | maintenance required |
| Statische belasting | ≤ 200 N/mm² N/mm2 |
| Temperatuur bereik | -40 up to +300 °C |
| Toepassing | Customised design, corrosion-resistant, grooves for better lubricant distribution. High loads, impact loads, wear-resistant, corrosion-resistant. |
| Type | BB |
| Wrijfingscoefficient | 0,09 up to 0,15 µ |
| Lengte | 190 mm |
| Flensdiameter | 1223 mm |
| Flens dikte | 40 |