| Numéro de produit | 34294 |
| EAN | 8717284042535 |
| Binnendiameter | 125mm |
| BSP Aansluiting | check |
| Buitendiameter | 125mm |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | 125mm x 4” |
| Fabrikantnummer | 3.10.126 |
| Maat | 125mm |
| Matériel | Druk PVC |
| Modèle | Schroefstuk |
| Schroefdraad | 4” |
| Werkdruk | 10 bar |
| appendice | Maatvoering / tekening |