| Livraison du stock | Oui, 115 pièces |
| Numéro de produit | 36082 |
| EAN | 6096008379341 |
| (koppel)maat | DN25 |
| Aansluiting | Draadstuk x Las |
| Dimensions | DN25 - Lasmaat 26x29mm L=29 |
| Lasmaat (mm) | 26x29 |
| Maatvoering | DIN |
| Materiaal Technisch | RVS 316 (1.4404) |
| Matériel | RVS 316 |
| Modèle | Draadstukken |
| Schroefdraad | Rd52x1/6" |
| Type | koppeling met laseind |
| Type 2 | Lasdraadstuk |
| Zijde A - Maat | DN25 DIN 11851 Draadstuk |
| Zijde B - Maat | DN 25 Laseinde |
| Lengte | 29 mm |
| Est également inclus dans | |
| Raccords laitiers DIN 11851 | |