| Numéro de produit | 48313 |
| EAN | 6096001831877 |
| Aansluiting | Draadstuk x PW |
| Afmeting A | 63mm |
| Afmeting B | Rd52x1/6" |
| Afmeting C | 26mm |
| Afmeting D | 32mm |
| Afmeting E | Rd58x1/6" |
| Couleur | Zilver |
| Maat | DN32-DN25 |
| Maatvoering | DIN |
| Materiaal Technisch | RVS 316 (1.4404) |
| Modèle | Rechte koppelstukken |
| Type 2 | Concentrisch koppelstuk Draad x Punt |
| Zijde A - Maat | DN32 DIN 11851 Draadstuk |
| Zijde B - Maat | DN25 DIN 11851 Puntstuk/Wartel |
| (koppel)maat | DN32-DN25 |
| Matériel | RVS 316 |
| Schroefdraad | Rd52x1/6" |
| Est également inclus dans | |
| Raccords laitiers DIN 11851 | |