| Numéro de produit | 48298 |
| EAN | 6096007853897 |
| Aansluiting | Draadstuk x Draadstuk |
| Afmeting A | 91mm |
| Afmeting B | Rd110x1/4" |
| Afmeting C | 50mm |
| Afmeting D | 81mm |
| Afmeting E | Rd78x1/6" |
| Couleur | Zilver |
| Maatvoering | DIN |
| Materiaal Technisch | RVS 316 (1.4404) |
| Modèle | Rechte koppelstukken |
| Type 2 | Concentrisch koppelstuk Draad x Draad |
| Zijde A - Maat | DN80 DIN 11851 Draadstuk |
| Zijde B - Maat | DN50 DIN 11851 Draadstuk |
| (koppel)maat | DN80-DN50 |
| Matériel | RVS 316 |
| Schroefdraad | Rd78x1/6" |
| Est également inclus dans | |
| Raccords laitiers DIN 11851 | |