| Délai de livraison | Envoyé 3 - 4 - Journées) |
| Numéro de produit | 359 |
| EAN | 9501721892321 |
| (koppel)maat | 52mm x 1-1/4” |
| Aansluiting | Storz x Binnendraad |
| Couleur | Zilver |
| Dichting | NBR |
| Dimensions | 1¼” |
| Maat | DN52 |
| Matériel | Gesmeed Aluminium |
| Modèle | Storz binnendraad |
| Schroefdraad | 1¼" |
| Temperatuur bereik | -40 tot +110 ºC |
| Toepassing | Water, Brandwering, Bewatering, Landbouw |
| Type | Storz koppeling met binnendraad |
| Nokafstand | 52 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Werkdruk | 16 |
| Dimensions et poids | |
| Profondeur / hauteur | 1 cm |
| Taille | 1 cm ( L) |