| Délai de livraison | Envoyé 2 - 3 - Journées) |
| Livraison du stock | Oui, 579 pièces |
| Numéro de produit | 57723 |
| EAN | 6096016815800 |
| Couleur | Zilver |
| Couleur | Zilver |
| Dichting | NBR |
| Dimensions | 4" (DN100) |
| Materiaal Technisch | Gegoten Aluminium |
| Matériel | Aluminium |
| Modèle | Storz binnendraad |
| Schroefdraad | 4" |
| Toepassing | Voor brand- en waterleidingverbindingen. |
| Type | Storz koppeling met binnendraad |
| Nokafstand | 133 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Werkdruk | 6 |