| Numéro de produit | GE55ET/X - GE55TGR - GE55TXG3E |
| Afdichting | Seal Siegel |
| B (kogelbreedte) | 40 mm |
| C (kooibreedte) | 32 mm |
| CN radiale speling | 0 - 0,060 mm |
| Couleur | Metaal |
| D (huis) | 85 mm |
| Diameter gat (d) | 55 mm |
| Dichting | No |
| Dimensions | 55 x 85 x 32 x 40 mm |
| Draaggetal dynamisch | 355 kN |
| Draaggetal statisch | 710 kN |
| Draaihoek | 7 α° ≈ |
| gelijk aan a | GE..ET/X |
| gelijk aan b | GE..TGR/GE..T(X)G3A |
| gelijk aan c | SR..TGR |
| gelijk aan d | GE..EC-NIRO |
| gelijk aan e | GE..TGR/GE..TG3A |
| Matériel | RVS / PTFE weefsel versterkt |
| Model omschrijving | 15-60mm |
| Modèle | Gewrichtslager radiaal onderhoudsvrij |
| Norm | DIN ISO 12 240-1 E |
| Onderhoudplichtig | remove |
| Temperatuur bereik | -50°C up to +150°C |