| Numéro de produit | GEC320XS |
| Afdichting | Seal Siegel |
| B (kogelbreedte) | 160 mm |
| C (kooibreedte) | 135 mm |
| CN radiale speling | 0,125 - 0,239 mm |
| Couleur | Metaal |
| D (huis) | 440 mm |
| Diameter gat (d) | 320 mm |
| Dichting | No |
| Dimensions | 320 x 440 x 135 x 160 mm |
| Draaggetal dynamisch | 4400 kN |
| Draaggetal statisch | 22000 kN |
| Draaihoek | 4 α° ≈ |
| Matériel | Staal / Staal |
| Model omschrijving | 320-440mm |
| Modèle | Gewrichtslager radiaal onderhoudsplichtig |
| Norm | DIN ISO 12 240-1 C |
| Onderhoudplichtig | check |
| Temperatuur bereik | -60°C up to +150°C |