| Délai de livraison | Envoyé 5 - 7 - Journées) |
| Numéro de produit | GEG200ES - GE200FO - GEH200ES |
| EAN | 7440846229273 |
| Afdichting | Seal Siegel |
| B (kogelbreedte) | 165 mm |
| C (kooibreedte) | 100 mm |
| CN radiale speling | 0,100 - 0,192 mm |
| Couleur | Metaal |
| D (huis) | 320 mm |
| Diameter gat (d) | 200 mm |
| Dichting | No |
| Dimensions | 200 x 230 x 100 x 165 mm |
| Draaggetal dynamisch | 2320 kN |
| Draaggetal statisch | 11600 kN |
| Draaihoek | 15 α° ≈ |
| gelijk aan a | GEG..ES |
| gelijk aan b | GEH..ES |
| gelijk aan c | GE..FO |
| gelijk aan d | MBH.. |
| gelijk aan e | GE..B-A |
| gelijk aan f | GE..GS |
| gelijk aan g | SWB..S |
| gelijk aan h | GE..FO-2RS |
| Matériel | Staal / Staal |
| Model omschrijving | 15-280mm |
| Modèle | Gewrichtslager radiaal onderhoudsplichtig |
| Norm | DIN ISO 12 240-1 G |
| Onderhoudplichtig | check |
| Temperatuur bereik | -60°C up to +150°C |