| Numéro de produit | GEG8E - GE8FO - GEH8E |
| Afdichting | Seal Siegel |
| B (kogelbreedte) | 11 mm |
| C (kooibreedte) | 6 mm |
| CN radiale speling | 0,032 - 0,068 mm |
| Couleur | Metaal |
| D (huis) | 19 mm |
| Diameter gat (d) | 8 mm |
| Dichting | No |
| Dimensions | 8 x 19 x 6 x 11 mm |
| Draaggetal dynamisch | 8,1 kN |
| Draaggetal statisch | 40 kN |
| Draaihoek | 21 α° ≈ |
| gelijk aan a | GEG..E |
| gelijk aan b | GEH..E |
| gelijk aan c | GE..FO |
| gelijk aan d | SRL.. |
| gelijk aan e | MBH.. |
| gelijk aan f | GE..B-A |
| gelijk aan g | SBW..S |
| gelijk aan h | GE..G |
| Matériel | Staal / Staal |
| Model omschrijving | 4-12mm |
| Modèle | Gewrichtslager radiaal onderhoudsvrij |
| Norm | DIN ISO 12 240-1 G |
| Onderhoudplichtig | check |
| Temperatuur bereik | -60°C up to +150°C |