| Délai de livraison | Envoyé 5 - 7 - Journées) |
| Numéro de produit | GEZ15ES - GE15ZO |
| EAN | 7440846234291 |
| Afdichting | Seal Siegel |
| B (kogelbreedte) | 13894 mm |
| C (kooibreedte) | 11913 mm |
| CN radiale speling | 0,050 - 0,150 mm |
| Couleur | Metaal |
| D (huis) | 26.988 mm |
| Diameter gat (d) | 15.875 mm |
| Dichting | No |
| Dimensions | 15,875 x 26,988 x 11,913 x 13,894 mm |
| Draaggetal dynamisch | 22 kN |
| Draaggetal statisch | 65 kN |
| Draaihoek | 6 α° ≈ |
| gelijk aan a | GEZ..ES |
| gelijk aan b | GE..ZO |
| gelijk aan c | SR..ZO |
| gelijk aan d | B..L |
| gelijk aan e | SBB.. |
| gelijk aan f | ..SF../-TT/..SSB.. |
| gelijk aan g | AB.. |
| Matériel | Staal / Staal |
| Model omschrijving | 12,7-152,4mm |
| Modèle | Gewrichtslager radiaal inch onderhoudsplichtig |
| Onderhoudplichtig | check |
| Temperatuur bereik | -60°C up to +150°C |