| Numéro de produit | BLA.18_1 |
| EAN | 04062011004244 |
| As tollerantie | f7 |
| Binnendiameter | 18 mm |
| Buitendiameter | 32 |
| Diameter Huis | H7 |
| Dikte | 1.5 mm |
| Dimensions | 18x32/1.5 mm |
| Materiaal Technisch | Bronze (CuSn8P) |
| Matériel | Brons |
| Model 2 | BRO-LUB |
| Modèle | Aanloopschijf |
| Norm | DIN 1494 / ISO 3547 |
| Temperatuur bereik | -100 up to +200 °C |
| Toepassing | BRO-LUB is a maintenance-free bronze plain bearing with solid lubricant depots. Initial lubrication is necessary! High load capacity with low wear, very suitable for low sliding speeds and oscillating movements. |
| Type | AS |
| Dimensions et poids | |
| Largeur | 3,2 cm |
| la taille | 3,2 cm |
| Taille | 3,2 x 3,2 cm ( B x H) |