| Livraison du stock | Oui, 1 pièces |
| Numéro de produit | 35108 / M200-OT-230v |
| EAN | 8031504053102 |
| Aansluiting perszijde | 1" binnendraad |
| Aansluiting zuigzijde | 1½" binnendraad |
| Couleur | Groen |
| Matériel | Gietijzer |
| Max temp Roterend | 40 °C |
| Maximale aanzuighoogte | 8 meter |
| Maximale capaciteit | 6 m³/u |
| Modèle | Zelfaanzuigende centrifugaalpomp |
| Opvoerhoogte maximaal | 68 meter |
| Spanning in | 230 Volt |
| Type | M200 |
| Vermogen | 1,5 kW |
| Werkdruk | max. 8 bar |
| Dimensions et poids | |
| Profondeur / hauteur | 22,5 cm |
| Largeur | 61 cm |
| la taille | 23,5 cm |
| Taille | 22,5 x 61 x 23,5 cm ( L x B x H) |
| dimensions de l'emballage | |
| Longueur | 26 cm |
| Largeur | 62 cm |
| la taille | 28 cm |
| Poids | 31,5 kg |
| appendice | Brochure |