| Livraison du stock | Oui, 52 pièces |
| Numéro de produit | 40006 |
| EAN | 8718427013221 |
| un minimum de ventes par | 10 |
| Aansluiting | Binnendraad x Binnendraad |
| Couleur | Grijs |
| Dimensions | G½” |
| Materiaal | - |
| Matériel | Messing vernikkeld |
| Model 2 | Kruisstukken & T-stukken |
| Modèle | T-Sok |
| Schroefdraad | ½” |
| Type 2 | T-stuk 3x binnendraad |
| Zijde A - Maat | G1/2" |
| Zijde B - Maat | Insteek 15mm |
| Dimensions et poids | |
| Profondeur / hauteur | 1 cm |
| Largeur | 1 cm |
| la taille | 1 cm |
| Taille | 1 x 1 x 1 cm ( L x B x H) |