| Numéro de produit | 57109 |
| EAN | 6096005523556 |
| Buitendiameter | 34 mm |
| Couleur | Blauw |
| Keurmerk | USP Class VI approved, 3A Sanitary standard, FDA compliant |
| Maatvoering | DIN |
| Matériel | NBR - Metal Detectable |
| Model omschrijving | Tri Clamp Pakking met Flens Metal Detectable |
| Norm | DIN 32676 DIN |
| Type | Tri Clamp Pakking met Flens |
| (koppel)maat | DN15 |
| Flensdiameter | 34 mm |
| Materiaal | NBR - Metal Detectable |