| Numéro de produit | BSA4 |
| EAN | 7442957429436 |
| Aansluiting | Binnendraad x Binnendraad |
| Couleur | Brons |
| Dimensions | 4" |
| Materiaal | Brons |
| Matériel | Brons |
| Modèle | Schuifafsluiter |
| Type 2 | Schuifafsluiter |
| Zijde A - Maat | Binnendraad 4" BSP |
| Zijde B - Maat | Binnendraad 4" BSP |