| Numéro de produit | HRD150M |
| EAN | 8719033640047 |
| Aansluiting perszijde | 1" binnendraad |
| Aansluiting zuigzijde | 1½" binnendraad |
| BSP Aansluiting | check |
| Couleur | Zwart |
| Couleur | Zwart |
| Fabrikantnummer | HRD150M |
| Matériel | Gietijzer |
| Max temp Roterend | 50 °C |
| Maximale aanzuighoogte | 5.5 meter |
| Maximale capaciteit | 6 m³/u |
| Modèle | Zelfaanzuigende centrifugaalpomp |
| Opvoerhoogte maximaal | 42 meter |
| Spanning in | 230 Volt |
| Type | HRD150M |
| Vermogen | 1.1 kW |
| Dimensions et poids | |
| Profondeur / hauteur | 0,5 cm |
| Largeur | 0,2 cm |
| la taille | 0,3 cm |
| Taille | 0,5 x 0,2 x 0,3 cm ( L x B x H) |
| appendice | Datasheet |