| Numéro de produit | 99636 |
| EAN | 8717845023652 |
| Aansluiting | 2 x 1-1/4" - groepen: 1/2 binnendraad |
| Dimensions | 5 groeps - 2 x 1-1/4" |
| Hoofdgroep | Collectoren |
| Model 2 | Collectoren |
| Modèle | Standaard - 5 groeps |
| Subgroep | Collector standaard 50 mm |
| Zijde A - Maat | Binnendraad 1-1/4" BSP |
| Zijde B - Maat | Binnendraad 5x 1/2" BSP |