| Numéro de produit | 99564 |
| EAN | 8717845995645 |
| Aansluiting | 2 x 1" - groepen: 1/2 binnendraad |
| Dimensions | 6 groeps - 2 x 1" |
| Hoofdgroep | Collectoren |
| Model 2 | Collectoren |
| Modèle | Standaard - 6 groeps |
| Subgroep | Collector standaard 50 mm |
| Zijde A - Maat | Binnendraad 1" BSP |
| Zijde B - Maat | Binnendraad 6x 1/2" BSP |