| Numéro de produit | 82031 |
| EAN | 8717845111304 |
| Aansluiting | capillair x binnendraad x capillair |
| Dimensions | 22 x 1/2" x 22 |
| Hoofdgroep | Messing soldeerfittingen |
| Keurmerk | kiwa-ata |
| Matériel | Messing |
| Model 2 | Soldeerfittingen |
| Modèle | T-stuk |
| Subgroep | T-stuk |
| Zijde A - Maat | Capillair 22 mm |
| Zijde B - Maat | Binnendraad 1/2" BSP |
| Zijde C - Maat | Capillair 22 mm |