| Numéro de produit | 85613 |
| EAN | 8717845111502 |
| Aansluiting | capillair x binnendraad x capillair |
| Dimensions | 28 x 1" x 28 |
| Hoofdgroep | Messing soldeerfittingen |
| Keurmerk | kiwa-ata |
| Matériel | Messing |
| Model 2 | Soldeerfittingen |
| Modèle | T-stuk |
| Subgroep | T-stuk |
| Zijde A - Maat | Capillair 28 mm |
| Zijde B - Maat | Binnendraad 1" BSP |
| Zijde C - Maat | Capillair 28 mm |
| appendice | Material Datasheet |