| Livraison du stock | Oui, 3 pièces |
| Numéro de produit | 82721 |
| EAN | 8717845218553 |
| Aansluiting | buitendraad x knel |
| Couleur | Brons |
| Dimensions | 1¼”” x 35 |
| Hoofdgroep | Messing & messing vertinde knelfittingen |
| Keurmerk | gastec |
| Maat | 35mm |
| Matériel | Messing |
| Model 2 | Knelkoppelingen |
| Modèle | knie |
| Subgroep | Kniekoppeling |
| Type 2 | Knie Knel |
| Zijde A - Maat | Buitendraad 1-1/4" BSP |
| Zijde B - Maat | Knel 35 mm |
| Schroefdraad | 1¼” |