| Numéro de produit | 82705 |
| EAN | 8717845218409 |
| Aansluiting | buitendraad x knel |
| Couleur | Brons |
| Dimensions | ¾” x 28 |
| Hoofdgroep | Messing & messing vertinde knelfittingen |
| Keurmerk | gastec |
| Maat | 28mm |
| Matériel | Messing |
| Model 2 | Knelkoppelingen |
| Modèle | knie |
| Subgroep | Kniekoppeling |
| Type 2 | Knie Knel |
| Zijde A - Maat | Buitendraad 3/4" BSP |
| Zijde B - Maat | Knel 28 mm |
| Schroefdraad | ¾” |